להקה יקרה!

קבוצת "מוזיקלי" בעלת האתרים שכולכם מכירים- , http://haklatot.co.i l/http://hazarot.co.il/ http://www.musictalk.co.il/forum/ , http://www.switch-music.co.il/ ועוד רבים וטובים.... מזמינה אתכם להשתתף בחוויה יוצאת דופן שטרם נראתה בארץ ובעולם!

אנו מפיקים בספטמבר הקרוב ב"צוותא" את פסטיבל "Draw the music" או בשמו העברי "לצייר את המוסיקה". זהו פסטיבל המשלב בתוכו חוויה ייחודית של מוסיקה וציור הנשזרים יחדיו על במה אחת!
.איך זה עובד?

מתוך מאות להקות ,ייבחרו 5 להקות שהמוסיקה שלהם תישמע לנו "ציורית" במיוחד, כל להקה תעלה לבמה ותבצע הופעה בת 30 דקות. הפסטיבל יתקיים בתאריך ה- 9\16.

ומה המיוחד בפסטיבל?
היכונו! – על אותה במה יעמדו לצדכם 3-5 ציירים מוכשרים, אשר המוסיקה שלכם תיתן להם השראה לצייר- לצייר את המוסיקה שלכם! אותו ציור כמובן יבוצע בלייב תוך כדי ההופעה שלכם. בסוף ההופעה יתקבל ציור גדול ומרשים המאפיין את המוסיקה שלכם!

. אז איך נכנסים לפסטיבל?
ככה- שלחו אלינו כל חומר שלכם שניתן לשמוע דרך youtube, לינקים להופעות ולאתר שלכם במידה ויש, דף להקה בפייסבוק, ובצירוף מספר הטלפון . כל החומרים יש לשלוח ל- This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , הלהקות שייבחרו יקבלו הודעה טלפונית ובנוסף מייל המודיע שעברו בהצלחה ונבחרו לפסטיבל! (חשוב לציין**: על כל להקה שנבחרה להביא להופעה מינימום של 40 איש).

ומה יוצא לי מזה?
או! על זה רציתי לדבר אתכם! -כל הלהקות שישתתפו בפסטיבל מקבלות בסוף ההופעה ווידאו קליפ מגניב ומושקע שיכול לשמש אתכם בעתיד לצורכי שיווק הלהקה ופרסום שלה. -ההזדמנות להשתתף בצוותא , מאפשרת לכם להגיע לחשיפה גדולה מאוד של אנשים, להתנסות בהופעה גדולה ומושקעת! -הפסטיבל מקבל חשיפה תקשורתית רחבת היקף , הפרסום שלו יהיה גדול מאוד, בכל המדיות האפשריות, ושמכם יכול להיות כלול בתוכו.... –הלהקה הזוכה תקבל פרס על סך 3000 ₪!

ומה המטרה?
הרעיון שלנו נולד מתוך המחשבה שכל מוסיקה גורמת לחושים שלנו לפעול ולהתרגש, והחלטנו לתעד את אותה הרגשה שהמוסיקה שלנו ושלכם גורמת לנו להרגיש.

כל חמשת הציורים יימכרו והכנסותיהם ייתרמו למקלט לעיוורים חרשים הנקרא "נא לגעת" המסייע לאותם אנשים להגיע לחיים נורמליים ועצמאיים ככל האפשר.

אז קדימה למה מחכים? שלחו אלינו חומרים! הפסטיבל מיועד ל tour עולמי! אל תפספסו את ההזדמנות להיות הראשונים לתופעה!
לבירורים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון- 072-264-3051, מורן.