תגליות

  • כתובת: קרליבך ,18 תל אביב


בית הספר תגליות הינו מוסד הלימוד היחיד בישראל, אשר פותח בפניכם הזדמנות מהירה ובלעדית להשתתף בהפקות החמות ביותר של תעשיית המוסיקה בישראל כדוגמת The Voice, כוכב נולד, מחזור זמר, הרכבים מוסיקליים, שירת ליווי ועוד. איך זה עובד? העובדה שבית הספר הינו חלק מקבוצת הבידור הכוללת את המרכז הארצי לאודישנים, מאפשרת לכם גישה לאודישנים החמים ביותר ולאנשים המובילים בתעשיית המוסיקה, דבר אשר מגביר את סיכוייכם להתקבל ומשם הדרך לפרסום והצלחה בידכם.


אנו מאמינים כי לתלמידינו מגיע ללמוד מהטובים ביותר. לשם כך גייסנו לשורותינו סגל הוראה, מנטורים ומנחי כיתות אמן מובילים לדוגמת תמיר קליסקי, המפיק המוסיקלי האגדי של להקת אתניקס, ריקי גל ועוד ועוד, אשר יהיו נגישים עבורכם במייל ואף בטלפון האישי.


בסיום המסלול- סמסטר מעשי! חזרות והופעה על במה עם נגנים- בחירת שיר ההופעה, ניתוח טקסטים וקריינות בעברית, עבודה עם מפיק מוזיקלי, סטייליסט וכוריאוגרף, חזרות עם נגנים, תמונות יח"צ, חזרות גנרליות ועוד.


דוגמאות לנושאי הלימוד

פיתוח קצב, פיתוח קול, התנסות בסגנונות מוזיקליים, מבע גופני, שמיעה מוזיקלית, האולפן והמפיק המוזיקלי, הקלטות באולפן, שיר קבוצתי, עבודה עם מעבד ומפיק מוסיקליים, ניתוח טקסטים, חיבור רגשי, מיתוג אישי, אמירה ייחודית כאמן, נוכחות, תקשורת עם הקהל, הקלטת סינגל ועוד.


קהל היעד

בוגרים- גילאי 16 ומעלה

Voice Kids- קורס מיוחד לילדים בגילאי 9-15


תנאי קבלה

ראיון אישי


הסמכה

תעודת גמר